20 LAT sieci afiliacyjnej

System Partnerski Bankier.pl

Pierwsza sieć afiliacyjna poświęcona produktom finansowym w Polsce!


Dziękujemy Wam za te 20 lat współpracy i zachęcamy do dalszego działania!


Dla uczczenia naszej okrągłej rocznicy, mamy dla Was kilka niespodzianek

Liczby, z których jesteśmy dumni

System Partnerski Bankier.pl powstał jako pierwsza afiliacja skupiająca kampanie produktów finansowych na rynku polskim


2003 rok

46 tysięcy

Tylu wydawców zaufało nam w ciągu 20 lat istnienia Systemu Partnerskiego. Dziękujemy, że jesteście z nami!

50 zł

Już powyżej tej kwoty można wypłacać środki zgromadzone w Systemie Partnerskim Bankier.pl

1 000 000 zł

Niemalże okrągły milion zarobił u nas rekordzista w trakcie zaledwie jednego miesiąca!

Quiz wiedzy – sprawdź, ile wiesz o afiliacji i wygraj 2000 zł!

Jesteś "afiliacyjnym ninja", wiesz co to jest CPS i zjadłeś zęby na kampaniach reklamowych w internecie? Weź udział w naszym ciekawym quizie i przetestuj swoją wiedzę. Dla chętnych czeka dodatkowe pytanie otwarte, w którym najbardziej kreatywne odpowiedzi otrzymają 5×2000 zł!

Nowe narzędzia techniczne Generuj wyższe przychody!

Specjalnie z okazji 20-lecia przygotowaliśmy dla Was mały upgrade techniczny – zarówno coś nowego, jak i odświeżonego. System Partnerski nie przestaje się zmieniać dla Was, aby współpraca z nami była jak najłatwiejsza!

Sprawdź »

Wyższy przychód

w Programie Poleceń!

To nie koniec niespodzianek! Możesz otrzymać wyższy przychód w Programie Poleceń! Poleć naszą afiliację znajomym i zarabiaj 5% ich miesięcznego dochodu co miesiąc przez rok!

Poznaj nas!

Chcesz wiedzieć z kim pracujesz i kto jest po drugiej stronie monitora?


Poznaj naszych pracowników i opiekunów kampanii, którzy zadbają o Twój zarobek i odpowiedzą na wszelkie pytania!


Karol

W Systemie Partnerskim zaczynałem od stanowiska juniora, a obecnie kieruję współpracą z wydawcami. Nadzoruję nasz zespół, a moim celem jest by wszyscy na koniec dnia (zarówno wydawcy, jak i nasi opiekunowie) byli zadowoleni. Kiedy nie pracuję, pasjami oglądam filmy i seriale SF oraz fantasy, czytam książki i komiksy z tej tematyki oraz składam modele Lego ;)

W Systemie Partnerskim dbam o relacje z wydawcami. Mam największe doświadczenie z całego zespołu, więc żadne wyzwanie mi niestraszne! Bezgraniczną miłością darzę swojego kota Łobuza, a jako rodowita jeleniogórzanka uwielbiam narty i sporty zimowe. Choć jeśli wakacje – to tam gdzie jest bardzo ciepło :)

Gosia

W Systemie Partnerskim zajmuję się rozliczaniem kampanii oraz wystawianiem faktur dla reklamodawców. Dbam o to, by każda złotówka była sprawdzona i policzona. Zagadki Excela również mi są nieobce :)

W Systemie Partnerskim dbam o relacje z wydawcami. Zajmuję się kampaniami finansowymi oraz niefinansowymi. Żaden wniosek mi nie ucieknie i żaden wydawca nie zostanie pominięty :) Prywatnie kocham siatkówkę, udzielam się społecznie, a relaksuję przy nałogowym pieczeniu ciast i pracach w ogrodzie.

Natalia

Tomek

W Systemie Partnerskim dbam o relacje z wydawcami. Moim nadrzędnym celem jest, by nasi wydawcy zarabiali na kampaniach więcej, więcej i jeszcze więcej! Stresy życia codziennego niweluję sportem (boks i weightlifting działają najlepiej), zbilansowanym życiem i poszukiwaniem wewnętrznego szczęścia - co służy zarówno mi, jak i światu dookoła :)

Kasia

W Systemie Partnerskim dbam o relacje z wydawcami. Rozwiążę każdy problem i zawsze znajdę sposób, aby osiągnąć cel. Pracując zdalnie, opędzam się od swoich sześciu kotów, które chcą mi pomagać pisać maile. A gdy pracuję z biura, doglądam okolicznych bezdomnych kociaków i staram im się znaleźć dom. Jedyne czego żałuję, to że już nie mogę uprawiać wyczynowo akrobatyki, ale rekreacyjnie zawsze chętnie poćwiczę ;)

W Systemie Partnerskim zajmuję się analityką oraz rozliczaniem wydawców – osób fizycznych. Wykonuję wszystkie te zadania które są niezbędne, by wszystko działało tak jak powinno :) A gdy mam wolną chwilę zajmuję się pasjami: grami planszowymi, malowaniem figurek, a także grami komputerowymi.

Sylwia

Adam

W Systemie Partnerskim dbam o relacje z wydawcami. Zajmuję się kampaniami finansowymi, a w świecie afiliacji jestem ponad 10 lat. W pracy opieram się na liczbach - uwielbiam przeglądać, analizować raporty i działać na podstawie wyciągniętych wniosków. Prywatnie jestem matką trzech kotów i psa, mój czas wolny dzielę pomiędzy spacerami z tym ostatnim (Husky to wymagająca rasa), bieganiem i czytaniem książek.

Klaudia

Quiz wiedzy – sprawdź, ile wiesz o afiliacji!

Jesteś "afiliacyjnym ninją", wiesz co to jest CPS i zjadłeś zęby na kampaniach reklamowych w internecie? Weź udział w naszym ciekawym quizie i przetestuj swoją wiedzę.

Nowe narzędzia techniczne. Generuj wyższe przychody!

Specjalnie z okazji 20-lecia przygotowaliśmy dla Was mały upgrade techniczny – zarówno coś nowego, jak i odświeżonego. System Partnerski nie przestaje się zmieniać dla Was, aby współpraca z nami była jak najłatwiejsza!

Wyższy przychód

w Programie Poleceń!

To nie koniec niespodzianek! Możesz otrzymać wyższy przychód w Programie Poleceń! Poleć naszą afiliację znajomym i zarabiaj 5% ich miesięcznego dochodu co miesiąc przez rok!

© Copyright 2003-2024 systempartnerski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.