Aktualności

Kampania kont osobistych Citi Handlowego Citi Priority MGM ponownie w SP!

Od dziś w Systemie Partnerskim ponownie dostępna jest nowa edycja kampanii Citi Priority MGM.

Za skuteczne polecanie oferty banku można otrzymać do 450 zł (150 zł za każdą poleconego osobę). Natomiast klienci, którzy zdecydują się założyć rachunek bankowy mogą otrzymać nagrodę do 700 zł albo do 300 zł i lokatę na 2,5%. Szczegóły promocji „Poleć Konto Citi Priority znajomemu – edycja III” opisane są w Regulaminie, a dodatkowe informacje dostępne są m.in. na formularzu kontaktowym. Oferta ważna do 31 stycznia 2018 r.

200 zł wynagrodzenia przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza umowa zostanie podpisana przez nowego klienta, rozumianego jako osoba, która nie posiadała w Citi Handlowy Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i nie była Pełnomocnikiem do Konta po dniu 30 czerwca 2016 r. do dnia podpisania Regulaminu oraz spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
- 5 000 zł wpływu na konto z tytułu pensji i posiadanie jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, linia kredytowa, pożyczka lub hipoteka),
- utrzymanie 30 000 zł na rachunku w banku (ROR, konto oszczędnościowe, inwestycje).

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

Zachęcamy do reklamowania oferty banku.