Aktualności

Konto Lion's Prime już w SP!

Zapraszamy Was do promowania kolejnej kampanii Lion's Bank: Konta Lion's Prime.


Wynagrodzenie w wysokości 80 zł przyznane będzie za pełny, poprawnie wypełniony przez nowego Klienta wniosek, pod warunkiem, że w ciągu 30 dni od złożenia wniosku, konto zostanie aktywowane oraz klient wpłaci osad na konto w wysokości 2000 zł i wykona transakcję bezgotówkową kartą debetową na kwotę 100 zł.

Dodatkowo za dobór karty kredytowej wydawca otrzyma 65 zł. Wynagrodzenie przyznawane w momencie, gdy nowy Klient Banku zawnioskował o wydanie karty kredytowej do Konta Prime oraz odebrał kartę w jednym z oddziałów banku. Oddziały banku zlokalizowane są w 9 miastach: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

Wynagrodzenie przyznane będzie tylko za wnioski z danymi, które do tej pory nie znajdowały się w bazie Idea Bank i Lion's Bank, tj. rozliczenie nastąpi tylko za nowego Klienta. Nowy Klient to osoba, która nigdy nie była Klientem Banku ani nigdy wcześniej nie wnioskowała o produkt Banku. Obecnie wnioskuje po raz pierwszy o produkt Banku, nie posiada ani nie posiadał ani nie wnioskował o produkt Banku.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników.