Aktualności

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas z premią 200 zł dla Klienta!

W BGŻ BNP Paribas wystartowała promocja Konta Optymalnego "Zyskownie w koncie"!

 
Bank BGÅ» BNP Paribas S.A.

Klient, który założy konto w promocji, może uzyskać do 200 zł na konto w zamian za aktywne korzystanie z konta od grudnia 2018 r. do marca 2019 r. Szczegóły w Regulaminie. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 25.11.2018 r. lub do osiągnięcia limitu 1000 rejestracji.

Wynagrodzenie w wysokości 70 zł CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie wygenerowanego formularza Klient podpisze umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

Przypominamy, że rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

Przypominamy również, że w związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników. Wnioski, które zostały złożone z innych przeglądarek niż Chrome mogą poprawnie nie zmieniać statusu z "Kliknięty" na "Wysłany". Takie wnioski powinny jednak być rozliczone w przypadku spełnienia warunków.

Zapraszamy do działania!