Aktualności

Konto Optymalne z kuponem do Biedronki od BGŻ BNP Paribas w SP

Od dziś w Systemie Partnerskim dostępna jest kampania Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas z kuponem do Biedronki.

Osoby, które założą rachunek osobisty w ramach promocji „Bonus na zakupy” mogą otrzymać nawet 300 zł zwrotu oraz do 150 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Szczegóły w Regulaminie. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 18 marca!

70 zł wynagrodzenie przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie wygenerowanego formularza klient zostanie przekierowany do serwisu www.bonusnazakupy.pl i złoży w ciągu 30 dni od przekierowania złoży leada oraz podpisze umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

Rozliczenie odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem.
Przykładowo: rozliczany w przyszłym miesiącu raport za ten miesiąc zawierać będzie wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni tego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
Wynagrodzenie za formularz nie zostanie naliczone, jeśli klient przed złożeniem wniosku zostanie przekierowany do serwisu www.bonusnazakupy.pl poprzez inny kod reklamowy. Zdarzenie zostanie przypisane do ostatniego wygenerowanego przed rejestracją ciasteczka.

Zachęcamy do promowania oferty banku.