Aktualności

Konto osobiste BGŻ BNP Paribas w promocji z OK System ponownie w SP

Od dziś w Systemie Partnerskim ponownie dostępna jest kampania kont osobistych BGŻ BNP Paribas w promocji z OK System.

Osoby, które założą rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas w ramach promocji „W formie z kontem 2” mogą otrzymać nawet 300 zł zwrotu oraz do 12 miesięcy darmowego korzystania z obiektów sportowych. Szczegóły w Regulaminie. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 25 kwietnia.

70 zł wynagrodzenia przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że nastąpi przekierowanie do serwisu www.wformiezkontem2.pl i w ciągu 30 dni od daty tego przekierowania zostanie wysłany formularz oraz klient podpisze umowę o konto osobiste.

Rozliczenie odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem.
Przykładowo: rozliczany w przyszłym miesiącu raport za ten miesiąc zawierać będzie wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni tego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
Wynagrodzenie za formularz nie zostanie naliczone, jeśli klient przed złożeniem wniosku zostanie przekierowany do serwisu www.wformiezkontem2.pl poprzez inny kod reklamowy. Zdarzenie zostanie przypisane do ostatniego wygenerowanego przed rejestracją ciasteczka.

W kampanii udostępnione są nowe kreacje reklamowe.

Zachęcamy do prowadzenia działań promocyjnych.