Aktualności

Konto osobiste Citi Priority z nagrodą do 700zł w SP!

Od dziś w Systemie Partnerskim dostępna jest kampania kont osobistych Citi Priority z nagrodą do 700zł.

Nagrodę do 700 zł w ramach oferty „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority” może otrzymać do 2000 uczestników, którzy nie posiadali w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i nie byli Pełnomocnikami do Konta od dnia 31 października 2016 r. do dnia otwarcia Konta w ramach oferty Citi Handlowego. Szczegóły w Regulaminie.

200 zł wynagrodzenia za każdy poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza umowa zostanie podpisana przez nowego klienta, rozumianego jako osoba, która nie posiadała w Citi Handlowy Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i nie była Pełnomocnikiem do Konta po dniu 30 czerwca 2016 r. do dnia podpisania Regulaminu oraz spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
- 5 000 zł wpływu na konto z tytułu pensji i posiadanie jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, linia kredytowa, pożyczka lub hipoteka),
- utrzymanie 30 000 zł na rachunku w banku (ROR, konto oszczędnościowe, inwestycje).

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

Zachęcamy do promowania oferty banku.