Aktualności

Kredyt ekologiczny od Banku BPS w SP!

Włączyliśmy dziś do oferty Systemu Partnerskiego Kredyt na cele ekologiczne i nie tylko od Grupy BPS.

BPS

Kredyt ekologiczny od Grupy BSP to kredyt częściowo przeznaczony na inwestycję proekologiczną jak np.: zakup urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii (np. kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, pomp ciepła czy przydomowych wiatraków), ocieplenie i ogrzewanie domu, w tym wymianę drzwi i okien czy instalacje nowych pieców, kotłów grzewczych itp., przydomowe oczyszczalnie, stacje uzdatniania i systemy odzysku wody, zakup energooszczędnego sprzętu AGD, zakup rowerów i innego sprzętu sportowego czy zakup samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Jak wygrać dofinansowanie 5000 zł i zgarnąć nagrodę gwarantowaną?

Wystarczy, że klient skorzysta z oferty kredytu na cele ekologiczne w wybranym banku spółdzielczym z Grupy BPS, odbierze kupon od doradcy z kodem aktywacyjnym i zarejestruje się na stronie konkursowej. Nagroda gwarantowana już jest! Wystarczy jednak odpowiedzieć na pytanie konkursowe, aby powalczyć o nagrodę główną. Codziennie jest do wygrania 5000 zł, które można przeznaczyć na swoją ekoinwestycję, ale też dowolny inny cel.

Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że dane zawarte w formularzu kontaktu będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, który POTWIERDZI swoją tożsamość i zainteresowanie produktem.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta.

Zapraszamy do promowania kampanii!