Aktualności

NOWOŚĆ - promocyjne ubezpieczenie komunikacyjne Aviva z bonusem!

Zapraszamy do udziału w nowej, promocyjnej kampanii Aviva - ubezpieczenia komunikacyjnego + rok ubezpieczenia mieszkania gratis!

 
Aviva

Promocja trwa do 30.11.2018 r. i dotyczy pojazdów, które nie są oraz nie były przedmiotem umowy OC lub OC/AC zawartej z Avivą w okresie 13 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy w ramach niniejszej Promocji. Klient, który zawrze Umowę OC lub OC/AC, otrzyma zniżkę 34% na ubezpieczenie nieruchomości na 3 lata. Ubezpieczenia nieruchomości na promocyjnych warunkach można dokonać w ciągu 60 dni od dnia zwarcia umowy ubezpieczenia OC.

Nasi Wydawcy otrzymają wynagrodzenie 20 zł CPA za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte w formularzu będą prawidłowe i na ich podstawie reklamodawca skontaktuje się z Klientem, który potwierdzi zainteresowanie produktem oraz dokona kwotacji podczas rozmowy z konsultantem.

W przypadku gdy miesięczna średnia konwersja z wysłanych wniosków na zaakceptowane osiągnie u danego Wydawcy poziom minimum 25%, zostanie wprowadzone wynagrodzenie progowe:

* dla ilości 201-300 poprawnych leadów zostanie naliczone wynagrodzenie 22 zł CPA,

* dla ilości 301 i więcej poprawnych leadów zostanie naliczone wynagrodzenie 24 zł CPA.

Zapraszamy do działania!