Aktualności

Nowa edycja promocji kont ING Banku Śląskiego!

Od 1.11.2018 r. obowiązuje kolejna edycja promocji z bonusem do 140 zł dla Klienta, który otworzy Konto Direct lub Konto Mobi w ING Banku Śląskim!

 
ING Bank Śląski

Aby otrzymać do 140 zł, Klient musi otworzyć konto w okresie od 1.11. do 31.12.2018 r. i spełnić warunki. Więcej szczegółów w regulaminie tutaj oraz tutaj.

Wynagrodzenie w wysokości 100 zł CPS zostanie wypłacone za każde otwarte konto. Dodatkowe wynagrodzenie 50 zł CPA zostanie wypłacone pod warunkiem, że w ciągu 2 miesięcy od otwarcia Klient dokona sumy płatności bezgotówkowych na kwotę minimum 200 zł. Dotyczy to wyłącznie nowych Klientów Banku (czyli takich, którzy nie posiadali wcześniej żadnego produktu Banku, wliczając w to pełnomocnictwa).

Kampanie Konta Direct oraz Konta Mobi w powyższym modelu dostępne są na zgłoszenie - Reklamodawca wymaga, aby wydawcy biorący udział w kampanii posiadali własną, aktywną stronę WWW, poświęconą produktom finansowym lub z jasno wskazanym miejscem na promocję oferty konta.

Tylko do 11.11.2018 r. zachęcamy do udziału w promocyjnej, ogólnodostępnej kampanii kont osobistych ze stawką 150 zł CPS za każde otwarte konto, które spełni w/w warunki aktywności. Dla kont wysłanych w tym modelu trwa konkurs - Wydawcy z największą ilością zaakceptowanych wniosków mogą wygrać nawet 3000 zł brutto!

Zapraszamy do udziału!