Aktualności

Nowa promocja z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas!

Wśród naszych kampanii pojawiło się Konto Optymalne w promocji "Bezpiecznie z kontem" z ESET Security Pack 1+1 za darmo!.

 

BGZ_BNP_Paribas

 

Wynagrodzenie w wysokości 35 zł CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 90 zł CPA zostanie naliczone pod warunkiem, że na założonym koncie Klient w ciągu 1 miesiąca od otwarcia rachunku otrzyma wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Podpisanie umowy o konto osobiste odbywa się za pomocą kuriera. Podczas składania wniosku Klient musi dostarczyć poprawny (czytelny) skan dokumentów (np. dowód osobisty). W przypadku kiedy nie załączy poprawnego skanu, dostanie od Banku wiadomość e-mail z informacją o konieczności dostarczenia skanu w terminie 7 dni.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.
Wynagrodzenie za formularz nie zostanie naliczone, jeśli Klient przed złożeniem wniosku zostanie przekierowany do serwisu Reklamodawcy poprzez inny kod reklamowy. Zdarzenie zostanie przypisane do ostatniego wygenerowanego przed rejestracją pliku cookie.

W kampanii obowiązuje całkowity zakaz mailingów.

Zapraszamy do działania!