Aktualności

Nowe, wyższe stawki kampaniach kredytów Idea Bank!

Miło nam Was poinformować, że od dzisiaj w kampaniach kredytowych Idea Bank (Faktoring, Karta kredytowa dla firm, Kredyt FAIR, Kredyt inwestycyjny, Kredyt obrotowy, Kredyt obrotowy online) obowiązują nowe, wyższe stawki:

40 zł CPL za nowego Klienta,
13 zł CPL za starego Klienta.

Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, który POTWIERDZI zainteresowanie produktem. Leadem jest wejście na drugi krok formularza, czyli pozostawienie danych: imię, nazwisko, telefon, e-mail, NIP.

Dla firm od 12 miesiąca prowadzenia działalności. Dla osób powyżej 26 roku życia.

NOWY KLIENT
Wynagrodzenie w wysokości 40 zł przyznane będzie za leady z danymi, które do tej pory nie znajdowały się w bazie Idea Bank lub Lions Bank. Nowy Klient to osoba, która: nigdy nie była Klientem Banku, ani nigdy wcześniej nie wnioskowała o produkt Banku. Obecnie wnioskuje po raz pierwszy o produkt Banku, nie posiada, ani nie posiadał ani nie wnioskował o inne produkty Banku.


STARY KLIENT
Wynagrodzenie w wysokości 13 zł przyznane będzie za leady z danymi , które do tej pory istnieją już w bazie Idea Bank i Lion's Bank. Stary Klient to osoba, która: była już Klientem Banku, wnioskowała wcześniej o produkt Banku. Obecnie wnioskuje po raz kolejny o produkt Banku, lub posiada inne produkty Banku.

Jako poprawny traktowany jest lead, który posiada aktywną działalność gospodarczą.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.