Nowość w SP - E-Kancelaria!

Nowość w SP - E-Kancelaria!

Do Systemu Partnerskiego dołączyła dziś E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o. o.

E-Kancelaria

E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o. o. to kredytowe koło ratunkowe dla osób dochodzących roszczeń finansowych od banków w sprawach kredytów frankowych. Eksperci firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i prawnej, a także wiedzę na temat większości produktów finansowych, które były oferowane przez banki i Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Mają w obsłudze sprawy windykacyjne, na różnych etapach postępowania: polubowne, przedsądowe, sądowe, egzekucyjne. Nie boją się wyzwań, spraw niestandardowych. Prowadzą tylko postępowania w trybie indywidualnym, w oparciu o wnikliwą analizę i stały kontakt z klientem.

Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że dane zawarte w formularzu kontaktu będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, który POTWIERDZI swoją tożsamość, zainteresowanie produktem i chęć przedstawienia oferty.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta, a poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

Zachęcamy do promowania kampanii!