Aktualności

Powrót kredytów Santandera do oferty SP

Chcielibyśmy Was poinformować, że po kilkudniowej przerwie do naszej oferty powróciły kampanie kredytowe Santandera.

SCB

Do Waszej dyspozycji są obecnie 4 oferty kredytów rozliczane w różnych modelach:

- Kredyt gotówkowy - 16 zł CPL - wynagrodzenie przyznane będzie pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte we wniosku będą prawidłowe i na ich podstawie reklamodawca skontaktuje się z klientem, który potwierdzi zainteresowanie produktem. Uwaga! Kampania dostępna na zgłoszenie.

- Kredyt gotówkowy - 130 zł CPS - wynagrodzenie przyznane będzie za poprawnie wysłany wniosek, z którego w ciągu 30 dni od wysłania uruchomiona zostanie umowa kredytowa.

- Kredyt gotówkowy - 1,6% CPS - wynagrodzenie przyznane będzie za poprawnie wysłany wniosek, z którego w ciągu 30 dni od wysłania uruchomiona zostanie umowa kredytowa.

- Kredyt samochodowy - 45 zł CPA - wynagrodzenie przyznane będzie pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte we wniosku będą prawidłowe i na ich podstawie reklamodawca skontaktuje się z klientem, który potwierdzi zainteresowanie produktem.

We wszystkich czterech kampaniach obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta, a zmiana statusu wniosków z „Kliknięty” na „Wysłany” odbywa się z kilkugodzinnym opóźnieniem.

Zachęcamy do aktywnego promowania i korzystania z nowych materiałów reklamowych!