Aktualności

Powrót produktów Nest Bank

Dziś do oferty SP wracają Nest Lokata Witaj, Nest Rodzina 500+ oraz Nest Rodzinne Oszczędności.

Nest

Nest Lokata Witaj to depozyt na 3 miesiące na kwotę do 10000 zł. Oprocentowanie to aż 4% w skali roku. Nest Lokatę Witaj można aktywować poprzez bankowość internetową lub w placówce banku, jeśli posiada się Nest Konto, pod warunkiem, że dokona się tego w ciągu 30 dni od aktywacji konta.

Zakładając konto Rodzina 500+ Nest Banku, klienci mogą otrzymać kieszonkowe dla dziecka (do 200 zł) w ramach promocji „Nest Kieszonkowe”. Szczegóły w Regulaminie.

Nest Rodzinne Oszczędności to premia aż do 7% w drugim roku oszczędzania! Nest Bank premiuje regularne oszczędzanie, a to klient decyduje, ile chce oszczędzać. Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności można uruchomić poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną, ale tylko jeśli posiada się Nest Konto.

Wynagrodzenie w wysokości 70 zł za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu 30 dni od daty jego wysłania, zostanie aktywowana umowa i zostanie wykonane logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej. Wynagrodzenie nie zostanie jednak naliczone, jeśli klient w ciągu ostatnich 24 miesięcy posiadał ten sam produkt (również pod brandem FM Banku: w Smart Banku lub BIZ Banku).

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta, a w związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

UWAGA! Reklamacje można składać w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku. Po tym terminie reklamacje nie zostaną uwzględnione.

Zachęcamy do pobierania graficznych kreacji reklamowych i aktywnego promowania kampanii.