Aktualności

Powrót promocji OK System z kontem BGŻ BNP Paribas!

Do naszej oferty powróciło Konto Optymalne BGŻ BNP z promocją OK System.

 
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Użytkownicy mogą otrzymać maksymalnie 6 miesięcznych karnetów elektronicznych uprawniających do darmowego korzystania (2x tyg.) z obiektów sportowych współpracujących z OK System. Aby zakwalifkować się do udziału, należy spełnić warunki aktywności (wskazane w Regulaminie akcji). Nie dotyczy to Klientów, którzy w okresie ostatnich 24 miesięcy posiadali konto w BGŻ BNP Paribas.

Wynagrodzenie w wysokości 70 zł CPS przyznaje będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie wygenerowanego formularza klient zostanie przekierowany do serwisu Reklamodawcy, złoży wniosek o konto (w ciągu 30 dni od przekierowania) oraz podpisze umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

Przypominamy, że rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

Przypominamy również, że wnioski, które zostały złożone z innych przeglądarek niż Chrome mogą poprawnie nie zmieniać statusu z "Kliknięty" na "Wysłany". Takie wnioski powinny jednak być rozliczone w przypadku spełnienia warunków. Ponadto w kampanii obowiązuje całkowity zakaz mailingów.

Zapraszamy do działania!