Aktualności

Rozliczenie CPL w kampanii Orange

W kampanii Orange obowiązują teraz nowe warunki rozliczenia.

15 zł wynagrodzenia przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że nastąpi przekierowanie do serwisu www.orange.pl i w ciągu 30 dni od daty przekierowania zostanie wysłany formularz, a wszystkie dane zawarte w leadzie będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, który POTWIERDZI zainteresowanie pakietem Orange Love.
W przypadku, gdy klient poprawnie złoży i aktywuje zamówienie dotyczące aktywacji albo migracji innego abonamentu zostanie naliczone 130 zł wynagrodzenia.
W przypadku, gdy klient poprawnie złoży i aktywuje zamówienie dotyczące utrzymania innego abonamentu zostanie naliczone 36 zł wynagrodzenia.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
Wynagrodzenie za formularz nie zostanie naliczone, jeśli klient przed złożeniem wniosku zostanie przekierowany do serwisu landing.bgzbnpparibas.pl poprzez inny kod reklamowy. Zdarzenie zostanie przypisane do ostatniego wygenerowanego przed rejestracją ciasteczka.

Udostępniliśmy również nowe linie kreacji reklamowych.

Zachęcamy do promocji oferty Orange.