Aktualności

SuperGrosz w procentowym CPS-ie!

Włączyliśmy dziś do SP kampanię pożyczki ratalnej SuperGrosz, rozliczanej w procentowym CPS-ie.

Super
Wynagrodzenie w wysokości 6% CPS przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie nowy klient* zawrze umowę o pożyczkę i nie odstąpi od niej w ciągu 14 dni od przyznania pożyczki.

*Nowy klient to osoba, która nie występuje w bazie SuperGrosz.pl

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Wnioski wypełnione za klienta nie będą podlegały wynagrodzeniu.

Wnioski zmieniają status na „zaraportowany” po uruchomieniu sprzedaży. Przedział wiekowy akceptowanych klientów to 21-80 lat. Nie mogą oni mieć obciążeń komorniczych.

UWAGA! W kampanii zabronione jest stosowanie reklam w wyszukiwarce Googole podszywających się pod SuperGrosz. Wydawcom niestosującym się do zakazu, nie będzie wypłacane wynagrodzenie. Co do działań PPC, gdzie brand Super Grosz (i podobne) nie są słowami kluczowymi, generującymi wyświetlanie takich reklam, nie są one zabronione.

Zachęcamy do korzystania z kreacji reklamowych i aktywnego promowania kampanii - produkt został uruchomiony przez reklamodawcę testowo - może zniknąć z oferty SP w ciągu miesiąca.