Aktualności

Ubezpieczenia komunikacyjne AC oraz OC PZU w SP!

Do naszej oferty powróciły dziś dwie kampanie PZU: AC oraz OC.

Ubezpieczenia komunikacyjne AC: AC w PZU to: możliwość ubezpieczenia pojazdu od uszkodzenia, zniszczenia lub utraty pojazdu, jego części lub wyposażenia, to również możliwość dokupienia Auto Non Stop za 99 złotych. W ramach Auto Non Stop samochód zastępczy przyjeżdża na umówione miejsce. Możliwe są również zniżki dla nowych umów AC.

Ubezpieczenia komunikacyjne OC: Ubezpieczenie komunikacyjne OC PZU to: możliwość kupienia ubezpieczenia od razu po złożeniu wniosku, naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia – komfortowy Assistance PZU, usługa bezpośredniej likwidacji szkody, zielona Karta – międzynarodowy certyfikat ubezpieczenia OC.

W obu kampaniach za każdy prawidłowy wniosek, na podstawie którego dojdzie do kontaktu z Klientem zainteresowanym ofertą, naliczymy Wam 10 złotych. Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 50 złotych w przypadku AC lub 28 złotych w przypadku OC naliczone zostanie pod warunkiem, że podczas rozmowy telefonicznej zostanie zakupione ubezpieczenie. W kampanii obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.

Zachęcamy do aktywnego promowania i korzystania z udostępnionych kreacji reklamowych!