Aktualności

Więcej kampanii w Kasie Stefczyka!

Miło mi poinformować, że wśród kampanii Kasy Stefczyka znajdują się obecnie trzy programy: Pożyczka Fit, Pożyczka gotówkowa Fit oraz Pożyczka Zaratka!

 
Kasa Stefczyka

Programy Pożyczki Fit oraz Pożyczki Zaratka dostępne są na krótkim wniosku. Wynagrodzenie wynosi 4 zł CPL zostanie przyznane za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że zawarte w nim dane będą prawidłowe, a na jego podstawie Reklamodawca skontaktuje się z Klientem, który potwierdzi zainteresowanie produktem. Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 1,3% CPS zostanie wypłacone od wartości udzielonego kredytu.

Program Pożyczki gotówkowej Fit dostępny jest na dłuższym wniosku. Wynagrodzenie w wysokości 12 zł CPL zostanie przyznane za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że zawarte w nim dane będą prawidłowe, a na jego podstawie Reklamodawca skontaktuje się z Klientem, który potwierdzi zainteresowanie produktem. Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 1,3% CPS zostanie wypłacone od wartości udzielonego kredytu.

Przypominamy, że aby wniosek został zaakceptowany, Klient nie może posiadać żadnych zaległości w BIK oraz posiadać pozytywną historię kredytową.

Zapraszamy do działania!