Aktualności

Wyższa stawka i promocyjne oprocentowanie dla konta Proste Zasady Getin Banku

Miło nam poinformować, że od dzisiaj (14.05.2018) w kampaniach kont Proste Zasady i Proste Zasady od 18 do 26 lat obowiązuje wyższa stawka CPA.

Getin

Teraz za aktywność, tj. wpływy o wartości minimum 100 zl i minimum jedną transakcję kartą lub blikiem, klient może otrzymać 30 zł (wynagrodzenie CPS nie ulega zmianie i wynosi 60 zł)!

Dodatkowo, zakładający konto Proste Zasady, po spełnieniu warunku wpływu na konto osobiste wynagrodzenia w kwocie minimum 1500 zł miesięcznie, mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego: 3,5% do 12 miesięcy dla kwoty do 10 000 zł!

Wynagrodzenie 60 zł CPS  przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie nastąpi uruchomienie rachunku, a klient otrzyma kartę płatniczą do konta, założonego w miesiącu poprzedzającym walidację i aktywnego minimum do dnia 15. dnia kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu od momentu otwarcia konta.

Wyższe wynagrodzenie 30 zł CPA przyznane będzie za aktywność, tj. wpływy o wartości min. 100 zł i min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub blikiem, w okresie od daty aktywacji do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiło uruchomienie rachunku.

Rozliczeniu podlegają wnioski składane przez nowych klientów, tj. takich, którzy nie posiadali wcześniej dostępu do bankowości elektronicznej Getin Banku.

W kampanii obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klientów, a poprawnie zliczane są wnioski wysłane przez unikalnych użytkowników.

Zapraszamy do aktywnego udziału w kampaniach i życzymy wysokich konwersji!