Aktualności

Wyższa stawka w kampanii eKonta w taryfie Plus!

Od listopada obowiązuje nowa, wyższa stawka w kampanii konta osobistego mBanku w taryfie plus.

mBank

eKonto Plus w promocji to do 650 zł zwrotu za zakupy. Ponadto 0 zł za wypłaty kartą gotówki z bankomatów za granicą, 0 zł za wypłaty kartą gotówki od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w placówkach, 0 zł za konto przy wpływach min. 1000 zł w miesiącu, 0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów, 0 zł za kartę przy min. 5 transakcjach w miesiącu (lub 4 zł) oraz 0 zł za potwierdzenie operacji kodem SMS.

Wynagrodzenie w wysokości 65 zł przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, zostanie podpisana umowa o konto osobiste. Nie zostanie ono jednak naliczone, jeżeli wniosek o otwarcie rachunku pochodzić będzie od osoby, która do dnia złożenia formularza została już zarejestrowana jako wnioskująca o otwarcie konta w mBanku.

Wynagrodzenie dodatkowe w wysokości 54 zł zostanie przyznane, gdy na uruchomionym rachunku dokonane zostanie co najmniej 5 transakcji w jednym z trzech pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku (dot. transakcji bezgotówkowych i/lub przelewów inicjowanych przez klienta, nie wliczając przelewów wewnętrznych). Weryfikacja spełnienia warunku będzie prowadzona raz w miesiącu przez okres 3 miesięcy.

* Dodatkowo wydawcy będzie przysługiwał bonus 25 zł za 30% aktywnych rachunków (zgodnie z definicją aktywności). Weryfikacja spełnienia warunku będzie prowadzona raz w miesiącu, przez okres w ciągu 3 miesięcy. Rachunki powinny być aktywne w dniu, kiedy bank generuje raport.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
Status wysłanego wniosku nie jest automatycznie zmieniamy z Kliknięty na Wysłany w przypadku podpisania umowy drogą elektroniczną. Brak zmiany statusu formularza nie wpływa wówczas na jego rozliczenie.

Gorąco zachęcamy do aktywnego promowania produktu!