Aktualności

Zakończenie rozliczeń za styczeń 2018

Zakończyliśmy rozliczenia za styczeń 2018 r.

Wydawcy zarejestrowani jako osoby fizyczne mogą przesyłać rachunki poprzez panel administracyjny, klikając w przycisk „Dostarcz”, w formie elektronicznej (bez odręcznych podpisów) na adres: platnosci@systempartnerski.pl lub w formie tradycyjnej na adres:

System Partnerski Bankier.pl
Bonnier Business Polska sp. z o.o.
ul. Legnicka 21A
53-671 Wrocław

Wydawców prowadzących działalność gospodarczą prosimy o przesyłanie plików PDF z fakturami i rachunkami poprzez panel administracyjny lub w formie na elektronicznej (bez odręcznych podpisów i pieczątek) na adres: platnosci@systempartnerski.pl. Dokumenty prosimy przesyłać w mailach zawierających w tytule nr wygenerowanego załącznika (nie ma konieczności przesyłania samych załączników).

Dokumenty wysłane w innych formatach lub skany zawierające podpisy/pieczątki zostaną zaakceptowane wyłącznie po przesłaniu tradycyjną drogą pocztową na adres:

System Partnerski Bankier.pl,
Bonnier Business Polska sp. z o.o.,
ul. Legnicka 21A,
53-671 Wrocław

Jako nabywcę prosimy natomiast wskazywać:

Bonnier Business Polska sp. z o.o.,
ul. Kijowska 1,
03-738 Warszawa,
NIP: 113-01-55-210

Przypominamy również, że faktury i rachunki powinny zawierać tytuł: „Oddanie powierzchni reklamowej na stronie WWW, na cele reklamowe w miesiącu [...]”. W miejscu [...] należy wskazać miesiąc poprzedni w stosunku do daty wystawienia faktury/rachunku.

UWAGA! Wydawców, którzy zdecydują się na wysłanie faktur i rachunków drogą elektroniczną prosimy o niewysyłanie ponownie dokumentów drogą pocztową - zdublowane faktury i rachunki nie będą przez nas honorowane.

Niestety, z powodu braku prawidłowych raportów, w tym miesiącu nie zostały rozliczone następujące kampanie: Aasa Biznes, Alior Bank: kredyt firmowy, Aviva: ubezpieczenie komunikacyjne, AXA, BGŻ BNP Paribas: karta kredytowa (11.2017), kredyt samochodowy (12.2017), kredyt gotówkowy (częściowo), BZ WBK: konto osobiste z voucherem Allegro, Centrum Odszkodowań DRB, Citi Handlowy: karty kredytowe (częściowo), Credit Agricole: konta osobiste, Deutsche Bank: kredyt samochodowy (11.2017), kredyt gotówkowy (częściowo), Getin Bank, Helpfind, Home Broker, InBank, Lion's Bank, Netia: model CPL, Przewodnik Ubezpieczeniowy, Raiffeisen Polbank: karta kredytowa (od 12.2017), RKantor (od 12.2017), Serwis Kredytowy, Superpolisa, Toyota Bank (od 09.2017).