Aktualności

Zgarnij Premię z mBiznes IX wystartowała!

Dziś w SP ruszyła dziewiąta już edycja akcji specjalnej z mBankiem, w której osoba, która uruchomi za pomocą strony promocji mBiznes konto Standard, ma szansę otrzymać 150 zł do Bankier.pl oraz 100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł.

Zgarnij

Warunkiem otrzymania bonusu od Bankier.pl jest złożenie wniosku o konto, podpisanie umowy w regulaminowym czasie oraz spełnienie warunku aktywności.

Wynagrodzenie w wysokości 70 zł CPS przyznane będzie, jeżeli klient dokona rejestracji na stronie https://mbiznes9.zgarnijpremie.pl/, a następnie zgodnie z Regulaminem promocji złoży wniosek i podpisze umowę o mBiznes konto Standard nie później niż do 3.05.2019 r. oraz - dodatkowo - w ciągu miesiąca od otwarcia konta (jednak nie później niż do 3.07.2019 r.) wykona z uruchomionego rachunku co najmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew inicjowany (nie wliczają się w to przelewy wewnętrzne).

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników.

Zachęcamy do udziału w promocji!