Aktualności

Zmiana stawek w kampanii eKonta mBanku

1 kwietnia zmianie ulegają stawki w kampaniach kont osobistych mBanku.

mBank
Dla eKonta, eKonta m oraz eKonta z lokatą będzie przysługiwać następujące wynagrodzenie: 10,50 zł za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, zostanie podpisana umowa o konto osobiste.

Wynagrodzenie dodatkowe w wysokości 105 zł zostanie przyznane, gdy na uruchomionym rachunku dokonane zostanie co najmniej 5 transakcji w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku (dot. transakcji bezgotówkowych i/lub przelewów inicjowanych przez klienta, nie wliczając przelewów wewnętrznych). Weryfikacja spełnienia warunku będzie prowadzona raz w miesiącu przez okres 3 miesięcy.

Dla eKonta Plus będzie przysługiwać następujące wynagrodzenie: 37 zł przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, zostanie podpisana umowa o konto osobiste.

Wynagrodzenie dodatkowe w wysokości 80 zł zostanie przyznane, gdy na uruchomionym rachunku dokonane zostanie co najmniej 5 transakcji w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku (dot. transakcji bezgotówkowych i/lub przelewów inicjowanych przez klienta, nie wliczając przelewów wewnętrznych). Weryfikacja spełnienia warunku będzie prowadzona raz w miesiącu przez okres 3 miesięcy.

Wynagrodzenie za rachunki firmowe nie ulegnie zmianie.