Aktualności

Zmiany warunków w kampaniach kredytowych Banku Millennium

Nastąpiły zmiany warunków w następujących programach Banku Millennium: pożyczce gotówkowej, pożyczce konsolidacyjnej, kredycie hipotecznym oraz karcie kredytowej.

 
Bank Millennium

W programie pożyczki gotówkowej wynagrodzenie będzie naliczone za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie udzielony kredyt. Stawka wynosi 2,5% CPS wartości kredytu. Dotyczy to wyłącznie nowych Klientów, czyli takich, którzy nie posiadają i nie posiadali wcześniej żadnej relacji z Bankiem. Wynagrodzenie nie zostanie naliczone w przypadku odstąpienia Klienta od umowy. Wniosek o kredyt musi zostać sporządzony w ciągu maksymalnie 30 dni od daty wysłania leada, a uruchomienie kredytu musi nastąpić w ciągu kolejnych 60 dni.

W programie pożyczki konsolidacyjnej wynagrodzenie będzie naliczone za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie udzielony kredyt. Stawka wynosi 0,85% CPS wartości kredytu. Dotyczy to wyłącznie nowych Klientów, czyli takich, którzy nie posiadają i nie posiadali wcześniej żadnej relacji z Bankiem. Wniosek o kredyt musi zostać sporządzony w ciągu maksymalnie 30 dni od daty wysłania leada, a uruchomienie kredytu musi nastąpić w ciągu kolejnych 60 dni.

W programie kredytu hipotecznego wynagrodzenie za każdy poprawny wniosek przyznane będzie od wartości wypłaconego na jego podstawie kredytu. Stawka wynosi 0,55% CPS. Wniosek o kredyt musi zostać sporządzony w ciągu maksymalnie 90 dni od daty wysłania leada, a uruchomienie kredytu musi nastąpić w ciągu kolejnych 60 dni.

W programie karty kredytowej wynagrodzenie w wysokości 35 zł CPS będzie naliczone za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie wydana karta kredytowa. Dotyczy to wyłącznie nowych Klientów, czyli takich, którzy nie posiadają i nie posiadali wcześniej żadnej relacji z Bankiem. Wniosek o kartę kredytową musi zostać sporządzony w ciągu maksymalnie 30 dni od daty wysłania leada.

Zapraszamy do udziału w kampaniach!