Aktualności

mKonto Intensive wśród rachunków osobistych

Od dziś mKonto Intensive (dostępne w prezentacji kont mBanku wcześniej jako mKonto Aquarius) ma swoją kartę produktu.

mBank

mKonto Intensive to brak opłat za przelewy, wpłaty i wypłaty gotówki czy kartę do konta, a dodatkowo priorytetowa obsługa oraz dostęp do unikalnej oferty. Prowadzenie rachunku jest darmowe, jeśli co miesiąc wpływ na konto wynosi min. 7 tys. PLN lub posiada się aktywa min. 100 tys. PLN. Przez pół roku można wypróbować ofertę mBanku całkowicie za darmo (0 zł za prowadzenie mKonta Intensive, 0 zł za kartę VISA Świat Intensive) w trwających promocjach: dla obecnych klientów „Dla chcących więcej – II edycja” oraz dla nowych klientów banku „Odkryj mBank Intensive”.

Wynagrodzenie w wysokości 10,50 zł przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, nowy klient podpisze umowę o konto osobiste. Nowy klient to taki, który począwszy od 01.01.2016 r. nie był lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Wynagrodzenie dodatkowe w wysokości 105 zł zostanie przyznane, gdy na uruchomionym rachunku dokonane zostanie co najmniej 5 transakcji w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku (dot. transakcji bezgotówkowych i/lub przelewów inicjowanych przez klienta, nie wliczając przelewów wewnętrznych). Weryfikacja spełnienia warunku będzie prowadzona raz w miesiącu przez okres 3 miesięcy.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta.

Zapraszamy do promowania kampanii!