Zarabianie przez internet

W dobie dość powszechnego dostępu do sieci zainteresowanie tematem zarabiania przez Internet rośnie. Powodem jest oczywiście poszukiwanie dodatkowego (a czasami podstawowego) źródła dochodu. Dodatkowo bariera wejścia w biznes internetowy jest dość niska. Wystarczy łącze internetowe , komputer oraz podstawowa wiedza na temat poruszania się w Internecie (poczta elektroniczna, serwisy społecznościowe) . Pozostałe informacje można zdobyć samodzielnie.

Z reguły pierwszym krokiem wykonywanym przez osoby poszukujące dodatkowych zarobków w internecie jest zwrócenie się ku sieciom afiliacyjnym. Znajdziemy w nich wiele programów z których można skorzystać samodzielnie lub polecić produkt lub usługę znajomym i rodzinie. Przykładem takich kampanii są konta osobiste, pożyczki, zakupy w sklepie internetowym lub rejestracja w klubie zakupowym. Już kilka sprzedaży wygenerowanych w miesiącu pozwala zgromadzić wynagrodzenie w wysokości kilkuset złotych. Pierwsza przelew jest impulsem do rozwijania działań i pogłębiania wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Wydawcy zaczynają uruchamiać własne strony www i blogi. Dokształcają się w zakresie reklamy w wyszukiwarkach oraz kupowania ruchu w Google i na Facebooku. Pierwsze efekty przychodzą po kilku miesiącach solidnej pracy, nauki i eksperymentowania. Zapraszamy rejestracji, która umożliwi Ci postawienie pierwszych kroków w świecie e-commerce.

Pieniądze bez wychodzenia z domu - to naprawdę jest proste!

Czego potrzebujesz?

 • Chęci do działania,

 • Podstawowej wiedzy o tym, jak działa Internet,

 • Smykałki do marketingu,

 • Własnej strony internetowej (jeśli nie masz, otrzymasz ją od nas za darmo!)

Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. Możesz współpracować z nami jaki osoba fizyczna!

Jak to działa?

 • Zamieszczasz reklamę na swojej stronie WWW, blogu, fanpage’u,

 • Użytkownik zainteresowany reklamą klika i zostawia dane kontaktowe lub zamawia produkt,

 • Taki wniosek jest przez nas rozliczany, a Ty dostajesz wynagrodzenie!

Za wysłany wniosek lub sprzedany produkt otrzymasz od kilku do nawet kilkuset złotych!

Co oferujemy?

 • Wypłatę raz w miesiącu, na jasnych i przejrzystych zasadach,

 • Pełen katalog produktów i reklam, z których wybierasz interesujące Cię kampanie,

 • Gotowy pasaż reklamowy z produktami,

 • Fachową pomoc i wsparcie naszych doradców!

Doradzimy Ci, jakie produkty wybrać na początku, żebyś zarobił jak najwięcej!

Jak zacząć?

Masz pytania?

Poczytaj więcej w tym miejscu lub napisz do nas!

Wokół zarabiania przez Internet narosło wiele mitów. Wielu osobom zarabianie przez Internet wydaje się być mało efektywne i nie zawsze przejrzyste, ale to nie musi być prawda. Najważniejsze, aby wybrać taki sposób zarabiania, który jest klarowny i przynosi zyski będące odzwierciedleniem wysiłku. Taką metodą jest działanie w programach  afiliacyjnych. Działa to w dokładnie w ten sam sposób, co praca stacjonarna. Oferuje jednak swobodę decyzji oraz brak stresu.

Decydując się na program partnerski, nic nie tracisz. Oznacza to, że polecając usługi bankowe lub pożyczki, nie musisz inwestować pieniędzy w żaden projekt. Samodzielnie albo dzięki naszemu wsparciu merytorycznemu, budujesz zasięg i pełnisz rolę marketera. Twoja praca będzie przynosić wymierne korzyści kiedy ktoś zainteresuje się polecaną przez Ciebie usługą w internecie, pozostawi swoje dane aby konkretna instytucja skontaktowała się drogą telefoniczną, lub zakupi dany produkt finansowy.

Niewątpliwą zaletą zarabiania przez internet jest rozwój. Prowadząc działania marketingowe  stajesz się bardziej świadomym, dostrzega zasięg i efekty swoich działań. Samodzielnie podejmujesz decyzje, kreujesz określony przekaz do zdefiniowanej grupy odbiorców i podchodzisz do sprzedaży w sposób nieszablonowy. Nauczysz się efektywnie zarządzać zasięgiem w mediach społecznościowych, pisać atrakcyjne i perswazyjne teksty oraz monitorować swoje wpływy. Zarabianie przez internet można traktować nie tylko jako uzupełnienie domowego budżetu, ale też jako bardzo rozwojową zajęcie, która rozwinie umiejętności zawodowe i zwiększy pewność siebie.  To wszystko pozwoli zarobić od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.

Zalety zarabiania przez internet:

 • Samodzielnie decydujesz o tym, w jaki sposób chcesz polecać produkty, promocje i usługi.
 • Możesz pracować w zaciszu domowego biura.
 • Legalnie rozliczasz się na podstawie umowy z partnerami i podmiotami, dla których polecasz usługi (np. bankami).
 • Nie musisz inwestować środków własnych, by móc osiągać zyski.
 • Miesięczne wynagrodzenie jest proporcjonalne do ilości włożonej pracy.