Aktualności

200 zł do zdobycia z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas!

W naszym Systemie pojawiła się nowa promocja Konta Optymalnego "Konto na Karnawał" od BGŻ BNP Paribas!

 
Bank BGÅ» BNP Paribas S.A.

W promocji "Konto na Karnawał" Klient może otrzymać premię do 200 zł za spełnienie warunków aktywności. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 14.02.2019 r. lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji.

Wynagrodzenie w wysokości 35 zł CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 90 zł CPA zostanie naliczone pod warunkiem, że na założonym koncie Klient w ciągu 1 miesiąca od otwarcia rachunku otrzyma wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

Przypominamy, że w przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!