konkursy

"Oszczędzanie i odpoczynek - letni konkurs z kampanią lokat Inbanku

czas trwania: od 08.07.2021 do 31.08.2021
nagroda główna: 2000 zł brutto przy minimalnym wolumenie 25 sprzedaży
Konkurs polega na promowaniu na stronach internetowych Uczestników lokat Inbanku w taki sposób, aby jak największa liczba użytkowników Internetu w trakcie trwania Konkursu złożyła wniosek o lokatę przez stronę internetową Uczestnika. Na podstawie złożonych podczas konkursu wniosków musi zostać założona i opłacona lokata oraz podpisana umowa do 30.09.2021r. i spełnione warunki aktywności.

Strona główna Konkursu oraz Regulamin

Konkurs z Kontem 360° w promocji Banku Millennium!

czas trwania: od 5.05.2021 do 7.06.2021
nagroda główna: 1500 zł brutto
Konkurs polega na promowaniu na stronach internetowych Uczestników kont osobistych 360° w promocji w taki sposób, aby jak największa liczba użytkowników Internetu w trakcie trwania Konkursu złożyła wniosek o konto przez stronę internetową Uczestnika. Na podstawie złożonych podczas Konkursu wniosków musi zostać założone konto osobiste oraz podpisana umowa do 7.06.2021 r. i spełnione warunki aktywności.

Strona główna Konkursu oraz Regulamin

Konkurs Konto Jakie Chcę Dla Młodych Santander Bank Polska!

czas trwania: od 07.04.2021 do 30.04.2021 r.
nagroda główna: 3000 zł brutto
Konkurs polega na promowaniu na stronach internetowych Uczestników Konta Jakie Chcę Dla Młodych Santander Banku Polska w taki sposób, aby jak największa liczba użytkowników Internetu w trakcie trwania Konkursu złożyła wniosek o konto przez stronę internetową Uczestnika. Na podstawie złożonych podczas Konkursu wniosków musi zostać założone konto osobiste oraz podpisana umowa.
Do odbioru nagród będę upoważnieni Wydawcy, na których kontach odłoży się minimalna dla danej nagrody liczba sprzedaży
Strona główna Konkursu oraz Regulamin

Konkurs  z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao!

czas trwania: od 1.04.2021 do 30.04.2021 r.
nagroda główna: 2000 zł brutto
Konkurs polega na promowaniu na stronach internetowych Uczestników Konta Przekorzystego Banku Pekao w taki sposób, aby jak największa liczba użytkowników Internetu w trakcie trwania Konkursu złożyła wniosek o konto przez stronę internetową Uczestnika. Na podstawie złożonych podczas Konkursu wniosków musi zostać założone konto osobiste oraz podpisana umowa.
Do odbioru nagród będę upoważnieni Wydawcy, na których kontach odłoży się minimalna dla danej nagrody liczba sprzedaży
Strona główna Konkursu oraz Regulamin

Konkurs  z Kontem Przekorzystnym dla młodych Banku Pekao!

czas trwania: od 3.03.2021 do 31.03.2021 r.
nagroda główna: 3000 zł brutto
Konkurs polega na promowaniu na stronach internetowych Uczestników Kontem Przekorzystnym dla młodych Banku Pekao w taki sposób, aby jak największa liczba użytkowników Internetu w trakcie trwania Konkursu złożyła wniosek o konto przez stronę internetową Uczestnika. Na podstawie złożonych podczas Konkursu wniosków musi zostać założone konto osobiste oraz podpisana umowa.
Do odbioru nagród będę upowaznieni Wydawcy, na których kontach odłoży się minimum 20 sprzedaży
Strona główna Konkursu oraz Regulamin