BIZNest Konto firmowe z bonusem 400 zł - nowa kampania w Systemie Partnerskim

BIZNest Konto firmowe z bonusem 400 zł - nowa kampania w Systemie Partnerskim

Miło nam poinformować, że w Systemie Partnerskim wystartowała dzisiaj kampania konta firmowego BIZNest z bonusem do 400 zł. 

Konto firmowe BIZNest w Nest Banku to rachunek za prawdziwe 0 zł. Klient nie płaci za jego założenie, ani prowadzenie oraz może korzystać z darmowych bankomatów w całej Polsce. Ponadto bank gwarantuje 0 zł za wydanie karty oraz za krajowe przelewy internetowe, w tym do ZUS i Urzędu Skarbowego.

Teraz dodatkowo bonusy do 400 zł:
1. BIZnest Konto z premią 300 zł: dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które zapewnią wpływy na Rachunek Firmowy w wysokości minimum 2000 zł oraz zrealizują z rachunku firmowego terminową płatność miesięcznej zaliczki podatku dochodowego do właściwego Urzędu Skarbowego lub płatności pełnej składki do ZUS - 100 zł za każdy miesiąc spełnienia warunków, nie więcej niż 300 zł.
2. Terminal płatniczy z Nest Bankiem - 100 zł bonusu pod warunkiem posiadania lub założenia w okresie promocji Rachunku, wyrażenia w treści wniosku lub odrębnej dyspozycji złożonej poprzez EKD (bankowość elektroniczną) zainteresowania ofertą nabycia terminala płatniczego First Data Polska S.A. i zawarcia z nią umowy o współpracy w zakresie obsługi i rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi z wykorzystaniem terminala płatniczego nie później niż w okresie 60 dni od dnia złożenia wniosku lub dyspozycji.

Kampania rozliczana jest w modelu CPS.

Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!