III edycja Zgarnij Premię z eKontem!

III edycja Zgarnij Premię z eKontem!

Wystartowała trzecia edycja naszej akcji specjalnej z rachunkiem osobistym mBanku - Zgarnij Premię z eKontem III!

mBank

Oferta specjalna przygotowana przez Bankier.pl wspólnie z mBankiem polega na tym, że klienci, którzy otworzą eKonto w taryfie Standard lub eKonto w taryfie Plus za pośrednictwem strony promocji: https://ekonto3.zgarnijpremie.pl/, mogą otrzymać 150 zł premii od Bankier.pl!

Warunkiem otrzymania premii jest uruchomienie jednego z wymienionych kont i zrealizowanie warunku aktywności w regulaminowym czasie.

Wynagrodzenie przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza w terminie określonym Regulaminem zostanie podpisana umowa o konto osobiste oraz gdy na uruchomionym rachunku dokonane zostanie co najmniej 5 transakcji w miesiącu, w którym zawarto umowę o konto lub w miesiącu bezpośrednio po nim następującym; dotyczy transakcji bezgotówkowych i/lub przelewów inicjowanych przez Klienta, przelewy wewnętrzne nie będą wliczane.

Wynagrodzenie nie zostanie jednak naliczone, jeżeli wniosek o otwarcie rachunku pochodzić będzie od osoby, która począwszy od 01.01.2016 r. była lub nadal jest posiadaczem lub współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub,
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.

Zachęcamy do aktywnego promowania akcji! Można korzystać z udostępnionych bannerów reklamowych.