Kampanie z najlepszymi promocjami w SP - zestawienie

Kampanie z najlepszymi promocjami w SP - zestawienie

Jeśli zastanawiacie się, co promować w tych trudnych czasach, mamy dla Was kilka pomysłów. Wybrane przez nas programy stanowią solidną ofertę dla Klientów, charakteryzują się też wysoką konwersją. W obecnym czasie stawiamy przede wszystkim na produkty z procesami online oraz ciekawym bonusem :) Zapraszamy do lektury.

1. Konta osobiste.

Bank Pekao, Konto Przekorzystne z Kartą Rewolucyjną
200 zł bonusu za otwarcie konta przez selfie i aktywność. Konto może zostać otwarte bez wychodzenia z domu, 2,5% oprocentowania na koncie oszczędnościowym, karta wielowalutowa Mastercard z 0% prowizji za przewalutowanie po korzystnym kursie Mastercard, dla aktywnie korzystających z konta i osób poniżej 26 roku życia 0 zł za prowadzenie i kartę bezpłatne przelewy w aplikacji Peo Pay. Do tego 1000 punktów na start w programie Mastercard Bezcenne Chwile i program poleceń - nawet 1500 zł za polecenia konta znajomym.

ING Bank Śląski, Konto Direct z Moim ING
#zostańwdomu - Bankowanie bez wychodzenia z domu w Moim ING. Konto przez internet, bez wizyty w oddziale. Dostęp do Mojego ING - bankowości internetowej w wersji na komputer lub aplikacji na telefon. Z Moim ING można opłacić rachunki, zapłacić za zakupy, a nawet załatwić sprawy w urzędzie. Do 160 zł premii za otwarcie konta. Konto Direct to 0 zł za prowadzenie konta, przelewy krajowe w złotówkach, kartę do konta pod warunkiem miesięcznego obrotu 300 zł, wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash.

Getin Bank, Konto Proste Zasady z bonusem do 100 zł na zakupy w DECATHLON
Vouchery nawet na 100 zł za założenie i aktywne korzystanie i 3,5% na koncie oszczędnościowym, bezpłatne prowadzenie i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i UE za aktywne korzystanie i nawet 800 zł w bonach podarunkowych do Allegro, Decathlon i Empiku w programie poleceń.

2. Rachunki firmowe.

Bank Pekao, Konto Przekorzystne Biznes z premią do 1000 zł
Konto Przekorzystne Biznes to konto dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, z prowadzeniem, kartą i przelewami za 0 zł, a także z darmowymi wpłatami BLIK do bankomatów sieci Euronet i Planet Cash. Dodatkowo nawet 1000 zł bonusów: 300 zł za otwarcie konta przez selfie i do 700 zł za spełnienie warunków aktywności.

Nest Bank, BIZnest Konto
Wysoka konwersja, bezwarunkowe 0zł za prowadzenie, przelewy internetowe, kartę, wypłaty i wypłaty gotówki, możliwość założenia poprzez weryfikację przelewem.

mBank, mBiznes konto Standard
Gwarancja 0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące! 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN, 0 zł za internetowe przelewy w EUR do krajów UE oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii, 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska, 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronetu oraz 0 zł za pierwszą kartę debetową (dotyczy kart Mastercard Debit Business i Visa Business Debit).

3. Pożyczki.

Smartney, Pożyczki, kredyty
100% proces online, pożyczka na wysokie kwoty od 1000zł do 60000zł, czas spłaty od 12 do 60 miesięcy, raportowanie online.

Wonga, Pożyczka ratalna
Wysoka konwersja, pakiet możliwych korzyści dla klienta (jedna rata gratis, bezkosztowa przerwa w spłacaniu, 7 dni odroczenia spłaty), raportowanie online.

4. Karty kredytowe.

Citi Handlowy, Nawet 1120 zł na paliwo z kartą Citibank-BP Motokarta
Karta kredytowa z ofertą 400 zl na start i zwrotem 720 zł w ciągu 3 lat: brak opłat za wydanie i użytkowanie karty, wyjątkowe oferty w Programie Citi Specials. RRSO 9,38% dla przykładu reprezentatywnego.

Citi Handlowy, Karta kredytowa z voucherami do 400zł w sklepach LIDL!
Karta kredytowa z kartą prezentową Lidl o łącznej wartości 400 zł. Brak opłat za wydanie i użytkowanie karty. Wyjątkowe oferty w Programie Citi Specials. RRSO 9,38% dla przykładu reprezentatywnego.

Citi Handlowy, Karta kredytowa z voucherem 400 zł Allegro!
Karta kredytowa Citibank z voucherem o wartości 400 zł do Allegro: program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce, brak opłat za użytkowanie karty, RRSO 9,38% dla przykładu reprezentatywnego.

5. Lokaty.

Santander Consumer Bank, Lokata online
Lokata online bez wychodzenia z domu z atrakcyjnym oprocentowaniem aż do 1,80% oraz dużym wyborem okresów lokacyjnych: od 1 do 36 miesięcy. Brak konieczności zakładania konta! Podgląd lokaty w Bankowości Internetowej Santander Consumer Banku. Minimalna kwota: 1 000 zł, maksymalna kwota: 400 000 zł.

Facto, Lokaty
Lokata Facto prowadzona jest przez Banca Farmafactoring S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce będący częścią BFF Banking Group. Lokata Facto stanowi rachunek bankowy będący rachunkiem terminowej lokaty oszczędnościowej dla konsumentów lub rachunkiem lokaty terminowej dla przedsiębiorców. Klient może zdeponować środki na Lokacie Facto na okres 3, 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48 i 60 miesięcy. Minimalna kwota Lokaty to 5000 złotych, brak jest maksymalnego limitu dla pojedynczej Lokaty. Kapitalizacja odsetek z Lokaty następuje na koniec okresu umownego, chyba że warunki danej Lokaty wskazują inaczej. Roczne oprocentowanie nawet do 4%!

I na koniec perełka. Kampania, która cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością:
REFUNDER, Zwrot za zakupy w internecie.
Serwis oparty jest na idei cashback. Zarejestrowani użytkownicy mogą kupować we współpracujących z nim sklepach i odbierać zwroty za dokonane zakupy. Obecnie do serwisu podpiętych jest ponad 500 sklepów online. Rejestracja jest darmowa!

Życzymy Wam wysokich konwersji i oczywiście dużo zdrowia :)!