Aktualności

Konta osobiste Santander Banku Polska z premią 150 zł!

Zapraszamy do promowania kampanii kont osobistych Santander Banku Polska w promocji „Twoje konto z premią 150 zł”!

SBP

Konto Select to rachunek premium. Oferuje 0 złotych za prowadzenie Konta Select przy wpływach powyżej 10 tys. zł. miesięcznie, 0 złotych za przelewy natychmiastowe w Santander online, 0 złotych za kartę debetową Visa Select, 0 złotych za rachunek maklerski VIP dla posiadacza Konta Select, 0 złotych opłaty banku za wypłatę gotówki w bankomatach w kraju i za granicą, 0 złotych za Pakiet Ubezpieczeń Finansowych dla posiadacza karty debetowej Visa Select, 0 złotych za Pakiet wielowalutowy (miesięcznie), a teraz także nagroda w promocji „Twoje konto z premią 150 zł” oraz bezpłatne e-konsultacje lekarskie Telemedi.co oraz osobisty doradca na Linii Select i w oddziale.

Konto Jakie Chcę dla młodych (18-26 lat) to 0 złotych za prowadzenie konta, 0 złotych za kartę do konta (przy zmianie wariantu opłaty i 5 płatnościach kartą w miesiącu), 0 złotych opłaty banku za wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce i za granicą, 0 złotych za przelewy natychmiastowe w Santander online, 0 złotych za wypłaty BLIKIEM we wszystkich bankomatach w Polsce, 0 złotych za zlecenia stałe i polecenie zapłaty, a teraz także nagroda w promocji „Twoje konto z premią 150 zł” oraz 2% na lokacie mobilnej, 50 zł za polecenie rachunku znajomym w akcji „Polecam mój Bank - edycja VII” oraz nawet do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie.

Konto Jakie Chcę to 0 złotych za prowadzenie konta, 0 złotych za wypłaty Kartą Dopasowaną w bankomatach Santander Bank Polska, 0 złotych za przelewy natychmiastowe w aplikacji mobilnej, 0 złotych za wypłaty BLIKIEM we wszystkich bankomatach w Polsce, 0 złotych za kartę do konta (przy zmianie wariantu opłaty i 5 płatnościach kartą w miesiącu), 0 złotych za zlecenia stałe i polecenia zapłaty, a teraz także nagroda w promocji „Twoje konto z premią 150 zł” oraz 2% na lokacie mobilnej, 50 zł za polecenie rachunku znajomym w akcji „Polecam mój Bank - edycja VII” oraz nawet do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie.

Wynagrodzenie CPS za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa o prowadzenie rachunku.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta, a poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

Zapraszamy do pobierania kreacji z AdServera. Udostępniamy także dodatkowe formaty na życzenie.