Aktualności

Konto BNP Paribas z Kartą Otwartą na Świat i bonusem 250 zł na paliwo - nowość

Zapraszamy do udziału w kolejnej akcji promocyjnego Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas - "Promocja otwarta na Świat"!

Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji klient może uzyskać 250 zł na paliwo na stacjach ORLEN w zamian za aktywne korzystanie z konta. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 31.07.2019 r. lub do wyczerpania puli 800 rejestracji.

Wynagrodzenie w wysokości 70 zł CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!