Aktualności

Konto BNP Paribas z Kartą Otwartą na Świat i bonusem 250 zł na paliwo - nowość

Zapraszamy do udziału w nowej akcji promocyjnego Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas - "Promocja otwarta na Świat"!

Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji klient może uzyskać 250 zł na paliwo na stacjach ORLEN w zamian za aktywne korzystanie z konta. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 31.07.2019 r. lub do wyczerpania puli 800 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!