Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas w promocji z klockami Lego!

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas w promocji z klockami Lego!

W naszym Systemie pojawiła się nowa promocyjna kampania Konta Optymalnego „Buduj z kontem” od BGŻ BNP Paribas!

 
Bank BGÅ» BNP Paribas S.A.

W programie Klient może uzyskać do 3 zestawów klocków Lego w zamian za aktywne korzystanie z konta od kwietnia do czerwca 2019 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 31.03.2019 r. lub do wyczerpania puli 500 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Dodatkowe wynagrodzenie CPA zostanie naliczone pod warunkiem, że na założonym koncie Klient w ciągu 2 miesięcy od otwarcia rachunku otrzyma wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!