Aktualności

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas z kuponem do Rossmanna

Od dziś w Systemie Partnerskim dostępne jest nowe konto BGŻ BNP Paribas z kuponem do Rossmanna.

Osoby, które założą rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas w ramach promocji „Atrakcyjne konto 2” mogą otrzymać do 200 zł na zakupy w drogeriach Rossmann. Szczegóły w Regulaminie. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 15 kwietnia.

70 zł wynagrodzenia za każdy poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że nastąpi przekierowanie do serwisu www.atrakcyjnekonto2.pl i w ciągu 30 dni od daty tego przekierowania zostanie wysłany formularz oraz klient podpisze umowę o konto osobiste.

Rozliczenie odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem.
Przykładowo: rozliczany w przyszłym miesiącu raport za ten miesiąc zawierać będzie wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni tego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
Wynagrodzenie za formularz nie zostanie naliczone, jeśli klient przed złożeniem wniosku zostanie przekierowany do serwisu www.atrakcyjnekonto2.pl poprzez inny kod reklamowy. Zdarzenie zostanie przypisane do ostatniego wygenerowanego przed rejestracją ciasteczka.

Zachęcamy do promowania nowej oferty.