Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas z premią 200 zł dla Klienta!

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas z premią 200 zł dla Klienta!

W BGŻ BNP Paribas wystartowała promocja Konta Optymalnego "Zyskownie w koncie"!

 
Bank BGÅ» BNP Paribas S.A.

Klient, który założy konto w promocji, może uzyskać do 200 zł na konto w zamian za aktywne korzystanie z konta od grudnia 2018 r. do marca 2019 r. Szczegóły w Regulaminie. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 25.11.2018 r. lub do osiągnięcia limitu 1000 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie wygenerowanego formularza Klient podpisze umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

Przypominamy, że rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

Przypominamy również, że w związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników. Wnioski, które zostały złożone z innych przeglądarek niż Chrome mogą poprawnie nie zmieniać statusu z "Kliknięty" na "Wysłany". Takie wnioski powinny jednak być rozliczone w przypadku spełnienia warunków.

Zapraszamy do działania!