Konto Otwarte na Ciebie Banku BNP Paribas w promocji „Złota Polska Premia” z premią do 250 zł i konkursem

Konto Otwarte na Ciebie Banku BNP Paribas w promocji „Złota Polska Premia” z premią do 250 zł i konkursem

Zapraszamy do udziału w nowej kampanii Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas Złota Polska Premia” z premią do 250 zł i konkursem!"!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient może uzyskać do 250 zł w gotówce ,w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od listopada 2020 r. do stycznia 2021 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 15.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji.

Oprócz tego zakładający konto mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym, w którym za kreatywną fotografię  pod tytułem "Śladami Jesieni", mogą wygrać 5000 zł!

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Przypominamy, że dodatkowo dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1.10 -31.10.2020 r. doliczymy bonus 80 zł za każde 4 konta! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas. Dodatkowo trwa konkurs z nagrodą główną w wysokości 3000 zł za największą liczbę dostarczonych kont!

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!