Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Konto w dobrej kondycji” z pakietem treningów z FitAnka.pl - nowa promocja od BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Konto w dobrej kondycji” z pakietem treningów z FitAnka.pl - nowa promocja od BNP Paribas

Miło nam poinformować, że w Systemie Partnerskim wystartowała nowa kampania promocyjna Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas -„Konto w dobrej kondycji",  z pakietem treningów z FitAnka.pl!

 
Bank BNP Paribas S.A.

Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Konto w dobrej kondycji". Klient może uzyskać miesięczny dostęp do Platformy Treningowej FitAnka.pl w zamian za otwarcie konta i aktywne korzystanie z konta we wrześniu 2021 r. lub wziąć udział w konkursie "Trenuj z FitAnką, w którym można powalczyć o nagrodę w postaci 3 treningów indywidualnych lub trzymiesięczny dostęp do Platformy Treningowej FitAnka.pl. Szczegóły w Regulaminie akcji.
Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 12.09.2021 r. lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Przypominamy też, że w okresie 2.08 - 30.09.2021 trwa konkurs, w którym dla wydawców z największą liczbą zaakceptowanych kont czekają nagrody:
- I miejsce - 2000 zł brutto,
- II miejsce - 1500 zł brutto,
- III miejsce - 1000 zł brutto.
Więcej szczegółów w Regulaminie oraz na stronie konkursu
Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!