Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Szlachetna Paczka z BNP Paribas” z premią lub darowizną do 300 zł!

Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Szlachetna Paczka z BNP Paribas” z premią lub darowizną do 300 zł!

Zapraszamy do udziału w nowej kampanii Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas„Szlachetna Paczka z BNP Paribas” z premią lub darowizną do 300 zł!!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient może uzyskać do 300 zł w gotówce lub mozłiwość przekazania darowizny w tej kwocie, na rzezcz Szlachetnej Paczki, w zamian za aktywne korzystanie z konta w grudniu 2020 r. (przekazanie wsparcia) i styczniu (dla otrzymania nagrody 300 zł w gotówce). Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków tylko do 16.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Przypominamy, że dodatkowo dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1-30.11.2020 r. doliczymy bonus 80 zł za każde 4 konta! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas. 

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i zyczymy wysokich konwersji!