Konto Otwarte na Ciebie w promocji z premią do 300 zł w gotówce i voucherem 50 zł do Biedronki!

Konto Otwarte na Ciebie w promocji z premią do 300 zł w gotówce i voucherem 50 zł do Biedronki!

Zapraszamy do udziału w nowej kampanii Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas - „Jesienny bukiet korzyści”!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient może uzyskać do 300 zł w gotówce oraz voucher 50 zł do Biedronki w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od listopada 2020 r. do kwietnia 2021 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 25.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji.

Wynagrodzenie w CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Przypominamy, że dodatkowo dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu od 1.10 do 31.10.2020 r. doliczymy bonus 80 zł za każde 4 kont! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
W przypadku wysłania wniosku z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!