Konto Proste Zasady Getin Banku z dodatkowym bonusem - kuponem do 100 zł do Decathlonu

Konto Proste Zasady Getin Banku z dodatkowym bonusem - kuponem do 100 zł do Decathlonu

Miło nam poinformować, że od 20 stycznia trwa promocja konta Proste Zasady Getin Banku, w której można uzyskać nawet 100 zł na zakupy w sklepach Decathlon za aktywne korzystanie z konta!

 

 
 

Promocja trwa od 20.01.2020 r. do momentu osiągnięcia 2000 rejestracji.

W promocji mogą wziąć osoby, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały i nie posiadają nadal żadnych czynnych produktów w nanku oraz spełnią łączenie następujące warunki:

1. wniosek o otwarcie Konta Osobistego wraz z Kartą debetową i dostępem do Bankowości Internetowej oraz Mobilnej musi zostać złożony na stronie Internetowej Banku, konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych.

2. Następnie konieczne jest zarejestrowanie się za pomocą dedykowanego formularza rejestracyjnego pod adresem www.getinbank.pl/konto-z-premia maksymalnie do 7 dni roboczych od dnia aktywowania Konta Osobistego.

Uwaga: w promocji nie mogą wziąć udział klienci otwierający rachunek wspólny.

Nagrody to do 5 e-kart podarunkowych do sieci sklepów Decathlon, o wartości 20 zł każdy, za spełnienie kolejnych warunków:

1. Przelew przez Bankowość Mobilną – do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu Konta Osobistego 20 zł.

2.Transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min. 200 zł - wykonane w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia Konta Osobistego 20 zł.

3. Wpływ min. 1000 zł - Zarejestrowany Wpływ na rachunek w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy od otwarcia Konta Osobistego: 40 zł.

4. Za spełnienie wszystkich warunków 1-3 dodatkowa nagroda 20 zł.

Szczegółowe zasady dostępne są w Regulaminie >>>

Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!