Konto Przekorzystne Banku Pekao z nowymi bonusami

Konto Przekorzystne Banku Pekao z nowymi bonusami

Miło nam poinformować, że od dzisiaj, tj. 21.05.2020 r. do 30.06.2020 r. trwa nowa promocja Konta Przekorzystnego Banku Pekao, (dotyczy także drugiego programu oraz konta Przekorzystnego dla młodych), w której otwierający może otrzymać do 150 zł premii oraz skorzystać z lokaty PeoPay z oprocentowaniem 3% (przez 3 miesiące, do 10000 zł!). Przypominamy, że cały proces założenia konta przebiega w 100% zdalnie!

W nowej promocji można otrzymać 100 zł za założenie konta za pomocą selfie, pod warunkiem, że od dnia przystąpienia do promocji do ostatniego dnia następnego miesiąca oraz przez kolejne trzy miesiące zostaną spełnione następujące warunki (czyli wszystkie warunki łącznie w ciągu 4 miesięcy):

-  zostanie zaksięgowany co najmniej jeden wpływ na konto w kwocie min. 500 zł (z wyłączeniem wpłaty gotówki, rozliczeniem z tytułu rozliczenia depozytów czy przelewu wewnętrznego);

- zostanie wykonana jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub w aplikacji mobilnej PeoPay;

- zostanie wykonane logowanie do PeoPay.

Szczegóły promocji znajdują się na stronie Banku >>>

Dodatkowo, zakładający konto może uzyskać nawet 1500 zł w programie poleceń oraz 50 zł na zakupy na start w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile (szczegóły>>>).

Wynagrodzenie w kampanii naliczane jest w modelu CPS.

Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!