Aktualności

Konto dla młodych od mBanku w nowej odsłonie!

W ofercie Systemu Partnerskiego pojawiło się eKonto m od mBanku.
mBank

eKonto m jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto skończył co najmniej 13 lat, ale nie osiągnął jeszcze 25. roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto bank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Wraz z nową ofertą mBanku ruszyła ciekawa promocja, w której do wygrania jest 760 zł na prawo jazdy, smartfon lub paliwo. Więcej szczegółów na stronie promocji (www.bralbym.pl).

***
Wynagrodzenie przyznane będzie za poprawny wniosek wysłany przez klienta, który w momencie wysłania formularza pod warunkiem, że zostanie przez niego podpisana umowa o konto osobiste. Nie zostanie ono jednak naliczone, jeżeli wniosek o otwarcie rachunku pochodzić będzie od osoby, która do dnia złożenia formularza została już zarejestrowana jako wnioskująca o otwarcie konta w mBanku.

Wynagrodzenie dodatkowe zostanie przyznane, gdy na uruchomionym rachunku dokonane zostanie co najmniej 5 transakcji w jednym z trzech pierwszych miesięcy po otwarciu (dot. transakcji bezgotówkowych i/lub przelewów inicjowanych przez klienta, nie wliczając przelewów wewnętrznych). Weryfikacja spełnienia warunku będzie prowadzona raz w miesiącu przez okres 3 miesięcy.

Dodatkowo, naliczone zostanie również wynagrodzenia za każdy wniosek, który spełnił warunek o aktywności uruchomionego rachunku bankowego, o ile warunek ten zostanie spełniony przez 30% wszystkich formularzy dostarczonych przez System Partnerski.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
Status wysłanego wniosku nie jest automatycznie zmieniamy z Kliknięty na Wysłany w przypadku podpisania umowy drogą elektroniczną. Brak zmiany statusu formularza nie wpływa na jego rozliczenie.

Zachęcamy do aktywnego promowania produktu!