NOWE NARZĘDZIE - Boksy tekstowe!

NOWE NARZĘDZIE - Boksy tekstowe!

Do promowania kampanii dostępnych w Systemie Partnerskim możecie wykorzystywać teraz nowe narzędzie – boksy z reklamami tekstowymi!

Po zamieszczeniu kodu reklamowego na stronie internetowej wyświetlany będzie boks zawierający od jednej do trzech reklam tekstowych (zgodnie z Waszymi preferencjami). Reklamy rotowane są przy każdym odświeżeniu strony i kierują do stron poszczególnych reklamodawców. Nowe narzędzie pomaga rozwiązać problem „ślepoty bannerowej” i efektywniej spieniężyć naturalny ruch internetowy.

Przykładowe reklamy wyglądają następująco:

Reklamy tekstowe można wygenerować w sekcji Widgety (w zakładce Narzędzia) poprzez opcję „Dodaj nowy widget”. Dostępne są dwa tryby zarządzania kodami: Automatyczny i Manualny (funkcjonujące tak samo, jak w przypadku innych narzędzi udostępnianych w Systemie Partnerskim).

Obecnie dostępne są reklamy w następujących kategoriach: karty kredytowe, konta osobiste, kredyty mieszkaniowe, gotówkowe i konsolidacyjne, pożyczki pozabankowe, ubezpieczenia komunikacyjne, leasing, rachunki firmowe, kredyty dla firm, faktoring, księgowość oraz e-Sklepy.

Zachęcamy do wykorzystywania nowego mechanizmu.