NOWOŚĆ - Konta 360° Banku Millennium z premią 150 zł do Zalando!

NOWOŚĆ - Konta 360° Banku Millennium z premią 150 zł do Zalando!

Miło nam poinformować o starcie nowego programu - Konta 360° Banku Millennium z premią 150 zł do Zalando!

 
Bank Millennium

Wynagrodzenie CPS za Konto 360° lub Konto 360° Student przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa.

Aby wniosek został zaakceptowany przez Bank, Klient nie może być aktywnym Klientem Banku w momencie składania wniosku (nie może posiadać żadnego produktu, wliczając w to pełnomocnictwa), ani też korzystać w przeszłości z jakiejkolwiek akcji promocyjnej dotyczącej Konta 360° lub Konta 360° Student.

UWAGA: Aby Klient otrzymał nagrodę (w postaci karty upominkowej o wartości 150 zł na zalando.pl) od Banku Millennium, konieczne jest założenie konta i spełnienie warunków aktywności - czyli zapewnienie w czerwcu i lipcu zewnętrznych wpływów na koncie w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz wykonanie min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM miesięcznie.

Kampania trwa tylko do 20.05.2018 r.!

Potwierdzanie wysłanych wniosków odbywa się raz dziennie za pomocą zewnętrznego raportu.

W kampanii obowiązuje całkowity zakaz używania brandu Zalando oraz zakaz wykorzystywania go w mediach społecznościowych. Opisując nagrodę promocji prosimy nie używać słowa „bon”, „karta podarunkowa”, „premia”. Możliwe są określenia „karta upominkowa 150 zł na zalando.pl”, „150 zł na zakupy”, „150 zł do wydania w sklepie internetowym zalando.pl”. W komunikacji graficznej prosimy o wykorzystywanie wyłącznie udostępnianych bannerów reklamowych.

Zapraszamy do działania!