Aktualności

Nawet 400 zł bonusów do Konta Jakże Osobistego Alior Banku!

Z przyjemnością informujemy, że od 18.11.2020 do 31.12.2020 r. zakładający Konto Jakże Osobiste Alior Banku mogą otrzymać nawet 400 zl bonusów!

Na nagrodę 300 zł składają sie miesięczne bonusy od Alior Banku, wypłacane w następujacy sposób:
1. Nagrody I stopnia - przez 12 miesięcy po 10 zł miesięcznie za spełnienie w danym miesiącu kalendarzowym następujących warunków (łącznie) za zapewnienie wpływów na KJO o łącznej wysokości min. 1500 zł, wykonanie trzech transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą wydaną do Konta Jakże Osobistego i zalogowanie się do Aplikacji Mobilnej.
2. Nagrody II stopnia - przez 12 miesięcy po 15 zł miesięcznie za spełnienie warunków do wypłaty nagrody I stopnia oraz  posiadanie produktu kredytowego (pożyczka, kredyt, limit odnawialny w rachunku lub karta kredytowa - nie może to być Kredyt ratalny, a zadłużenie nie może być przeterminowane).

Pełny regulamin promocji znajdziecie na stronie Alior Banku >>>.

Dodatkowe 100 zł klient otrzyma za zapisanie się do programu Mastercard Bezcenne Chwile, zgodnie z Regulaminem Promocji „Punkty powitalne dla Klientów Alior Banku przystępujących do Programu Mastercard Bezcenne Chwile (Priceless Specials) – edycja II 2020”.
W promocji biorą udział także zakładający Konto dla młodych oraz Konto Korzystna Rozgrywka.

Zapraszamy do aktywnego udziału i życzymy wysokich konwersji!