Nest Konto osobiste z bonusem do 150 zł - nowa kampania w Systemie Partnerskim

Nest Konto osobiste z bonusem do 150 zł - nowa kampania w Systemie Partnerskim

Miło nam poinformować, że w Systemie Partnerskim została udostępniona nowa kampania konta osobistego: Nest Konto osobiste z bonusem do 150 zł.

 

Konto osobiste z bonusem Nest Banku to rachunek za 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego, z bezpłatną kartą wydawaną do konta. Do tego klienci nie płacą za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz internetowe, krajowe przelewy Elixir

Dodatkowo, klienci, którzy spełnią warunki aktywności - 5 x zakupy kartą - przez kolejne 3 miesiące, mogą otrzymać po 25 zł premii. Za wpływ wynagrodzenia nie mniejszy niż 1000 zł i zakupy 5x w jednym z trzech miesięcy przysługuje bonus 75 zł.

Wynagrodzenie w modelu CPS przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu 30 dni od daty jego wysłania, zostanie aktywowana umowa i zostanie wykonane logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej. Wynagrodzenie nie zostanie jednak naliczone, jeśli klient w ciągu ostatnich 24 miesięcy posiadał ten sam produkt (również pod brandem FM Banku: w Smart Banku lub BIZ Banku).

Wynagrodzenie CPA  będzie przyznane pod warunkiem wykonania min. 1 transakcji kartą w 30 dni od założenia konta i wpływu na konto min. 1000 zł w ciągu 60 dni od założenia konta.

Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!